Profesjonalne szkolenia dla fizjoterapeutów

Zajmujemy się organizacją dofinansowanych szkoleń dla pracowników wielu sektorów. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi szkolenia dla fizjoterapeutów dofinansowane przez Krajowy Fundusz Szkoleniowy. W zależności od charakteru zajęć są one dedykowane fizjoterapeutom, osteopatom, lekarzom posiadającym specjalizację rehabilitacji medycznej lub studentom tych kierunków. Uczestnictwo w szkoleniach dla fizjoterapeutów organizowanych przez Educandis to gwarancja dokształcania na najwyższym poziomie.

Czytaj więcej

Czy warto wybrać szkolenia dla fizjoterapeutów dofinansowane przez KFS?

Wymagania rynku i oczekiwania klientów nieustannie się zmieniają. Wymagany jest najwyższy standard obsługi, rozległa wiedza oraz kompetencje zawodowe. Nie inaczej dzieje się w przypadku pracy wykonywanej przez fizjoterapeutów. Zapotrzebowanie na usługi tych specjalistów ciągle rośnie, a rozwój medycyny, nowe techniki leczenia i rehabilitowania, jak również coraz nowocześniejszy sprzęt wykorzystywany przy zabiegach, sprawiają, że nie sposób pominąć wagi uczestnictwa w profesjonalnych kursach doszkalających. Szkolenia dla fizjoterapeutów dofinansowane ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego to sposób na rozwijanie kompetencji zawodowych oraz zdobywanie nowych umiejętności bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów. Nierzadko to właśnie aspekt finansowy staje na przeszkodzie zdobywania nowych cennych umiejętności, ale dzięki dogodnemu dofinansowaniu szkolenie dla fizjoterapeutów znajduje się dosłownie na wyciągnięcie ręki. Atutem szkoleń dla fizjoterapeutów organizowanych przez naszą firmę jest także realizacja we wskazanym przez klienta miejscu, co znacznie ułatwia aranżację spotkania doszkalającego dla personelu. Podobne szkolenia są przez nas przeprowadzane na terenie całego kraju, między innymi w takich miastach jak Wrocław, Poznań czy Katowice.

Szkolenia dla fizjoterapeutów dofinansowane przez KFS – ciekawa oferta

Współpracujemy z najlepszymi specjalistami, aby zapewnić naszym klientom wysoką jakość świadczonych usług i dopasowywać się do wymagań stawianych przez zmieniający się rynek. Oferujemy duży wybór interesujących kursów. Prowadzimy między innymi takie szkolenia dla fizjoterapeutów dofinansowane ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego jak: terapia manualna, suche igłowanie, techniki wiscelarne w praktyce fizjoterapeuty, terapia mięśniowo-powięziowych punktów spustowych z diagnostyką funkcjonalna narządu ruchu czy metody Kinesiotaping. Ponadto nasza oferta szkoleń dla fizjoterapeutów będzie nieustannie doskonalona i uzupełniana o kolejne przydatne kursy. Szkolenia organizowane przez Educandis pomagają poszerzyć zakres wiedzy oraz zdobyć nowe umiejętności z zakresu danych metod terapeutycznych, ale uczą także, jak budować relacje z pacjentem, co jest w pracy fizjoterapeuty równie ważne.

Dofinansowane szkolenia dla fizjoterapeutów

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleniową i kontaktu z naszym przedstawicielem. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie nasuwające się pytania i zapewnimy kompleksowe wsparcie przy przygotowaniu dokumentacji oraz organizacji szkolenia.

Educandis sp. z o.o. sp. k.
Białoskórnicza 15-16/1, 50-134 Wrocław

Tel.: 71 707 12 10
E-mail: biuro@educandis.pl