Profesjonalne szkolenia fryzjerskie

Włosy to niezwykle ważny element wizerunku. Są wizytówką człowieka, dlatego tak istotne jest, aby oddawać je wyłącznie w ręce profesjonalistów. Trendy w ich stylizacji zmieniają się bardzo dynamicznie. Ważne, aby dobry i wykwalifikowany fryzjer był na bieżąco nie tylko z obecną modą, ale też z nowymi technikami pracy z włosami. Powinien stale się dokształcać i poznawać najnowsze metody strzeżenia, upięć czy koloryzacji. Zapraszamy na organizowane przez nas szkolenia dla fryzjerów osoby, które posiadają przynajmniej podstawową wiedzę z zakresu pracy nad włosami. Gwarantujemy szansę na zdobycie fryzjerskich umiejętności na najwyższym, światowym poziomie. Wystarczy jeden weekend, aby wzbogacić swój warsztat o niezwykle cenne zdolności, poznać najnowsze trendy i podnieść swoje kwalifikacje. Jeżeli mają Państwo nieco więcej czasu, proponujemy dłuższe, kilkudniowe szkolenia dla fryzjerów. Organizujemy kursy w kilku miastach w różnych częściach Polski i zapraszamy do wyboru dogodnego dla Państwa miejsca oraz terminu.

Czytaj więcej

Najnowsze trendy fryzjerskie

W tym niezwykle wymagającym zawodzie stale pojawiają się nowe metody pracy z włosami. Na naszych szkoleniach dla fryzjerów mogą Państwo zapoznać się z nimi i ćwiczyć je pod okiem najwyższej klasy profesjonalistów. Proponujemy kursy o różnorodnej tematyce: strzyżenia damskie i męskie, nowoczesne upięcia oraz koloryzacje. Pomożemy ponadto w przyswojeniu takich technik jak: air touch, basic barber czy wykańczanie fryzury. Zyskają Państwo także możliwość zapoznania się z kluczowymi zasadami kształtów cięć, liniami stopniowania i metodami skrętu. Nasi trenerzy podpowiedzą, jak rozmawiać z klientem i wybrać fryzurę odpowiadającą jego potrzebom oraz właściwą dla budowy włosa czy kształtu twarzy. Oferujemy też szkolenia dla fryzjerów chcących poznać tajniki strzyżenia i stylizacji męskich fryzur oraz brody. Zapraszamy do nauki u cenionych barberów, którzy przekażą Państwu swoje umiejętności strzyżenia brzytwą, modelowania, jak również stylizacji zarostu.

Przystępna forma szkoleń

Współpracujemy z trenerami, którzy mogą się pochwalić dużymi osiągnięciami w świecie fryzjerstwa, potwierdzonymi licznymi certyfikatami. Są to osoby od wielu lat prowadzące szkolenia dla fryzjerów. Potrafią w ciekawy i profesjonalny sposób przekazać uczniom swoją wiedzę. W zawodzie fryzjera szczególnie ważna jest praktyka, dlatego po krótkim zapoznaniu się z teorią, będą Państwo mieli możliwość ćwiczenia podczas kilkugodzinnych zajęć praktycznych. Każdy kurs kończy się zaliczeniem, które umożliwi sprawdzenie, jakie umiejętności udało się Państwu zdobyć. Szkolenia dla fryzjerów odbywają się w małych grupach, dzięki czemu instruktor będzie mógł skupić się na każdym uczestniku indywidualnie. Prowadzący zaprasza modelki, które użyczą swoich włosów do wykonywania efektownych fryzur. Prowadzący oddają do dyspozycji kursantów także główki treningowe i najwyższej jakości kosmetyki.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą szkoleń Educandis oraz do zapisów przez formularz online lub telefonicznie.

Educandis sp. z o.o. sp. k.
Białoskórnicza 15-16/1, 50-134 Wrocław

Tel.: 71 707 12 10
E-mail: biuro@educandis.pl